Partnerzy wydarzenia

Fabryka Armatur „Swarzędz” sp. z o.o.
ul. Świerkowa 27, Rabowice, 62-020 Swarzędz
www.fa-swarzedz.com.pl
tel.: +48 61 895 29 00, e-mail: info@fa-swarzedz.com.pl

Fabryka Armatur „Swarzędz” jest firmą o ponad 70-letniej tradycji, wywodzącej się jeszcze z produkcji wyrobów armatury przemysłowej – zasuw, kurków, zaworów. Ostatnie dwie dekady działalności firmy to jednak okres znacznej specjalizacji oraz inwestycji w produkcji elementów kutych, odkuwek matrycowych wykonywanych z metali kolorowych oraz stali. Dzięki stałemu unowocześnianiu parku maszynowego, automatyzacji procesów kucia, zakupie specjalistycznych obrabiarek, wyroby firmy mogą z powodzeniem konkurować nie tylko na rynku krajowym, ale i globalnym. Eksportuje ponad 40% swojej produkcji m.in.: do Włoch, Francji, Niemiec, Szwecji, Portugalii, USA, Czech, na Litwę, Łotwę i do Estonii.

Główne grupy asortymentu Fabryki Armatur „Swarzędz” to: pierścienie synchronizatora skrzyni biegów, odkuwki matrycowe z mosiądzu, brązu i stali, zawory do butli gazowych 11kg na gaz propan butan, obrobione korpusy wodomierzy i ciepłomierzy (w tym ultradźwiękowe), kurki kulowe i zawory do wody, zawory gazowe w wersji z bezpiecznikiem wypływu.


Albatros Aluminium Sp. z o.o.
ul. Czartoria 1/27, 61-102 Poznań
www.albatros-aluminium.com
tel.: +48 61 853 35 50, e-mail:
info@albatros-aluminium.com

Albatros Aluminium to producent światowej klasy profili aluminiowych. Gwarantuje najwyższą precyzję wykonania produktów, pomoc przy projektowaniu, krótkie terminy realizacji zleceń, płynność dostaw oraz bogate doświadczenie swojego zespołu.

Albatros Aluminium Sp. z o.o. dysponuje nową prasą produkcji włoskiej, przeznaczoną do wałków o rozmiarze 7”. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w procesie produkcji, w tym wykorzystanie innowacyjnej w skali światowej linii technologicznej oraz stopów lean aluminium pozwoliły na uzyskanie przez Albatros Aluminium Sp. z o.o. statusu beneficjenta funduszy unijnych w ramach działania 4.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Zdobycie prestiżowego miana przedsiębiorstwa innowacyjnego było możliwe również dzięki przyjętej przez Zarząd filozofii stanowiącej podstawę działalności Spółki, a znajdującej odzwierciedlenie w oferowanych naszym partnerom biznesowym warunkach współpracy.

Poza nowoczesnymi rozwiązaniami podstawową wartością firmy oraz atutem są zatrudniani pracownicy i kadra zarządzająca. Właśnie połączenie innowacyjnej technologii z wieloletnim i niezwykle bogatym doświadczeniem ludzi ją stosujących pozwala zapewnić najwyższą jakość profili już zaraz po zakończeniu fazy rozruchu.


ITA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Poznańska 104, Skórzewo, 60-185 Poznań
www.ita-polska.com.pl
tel.: +48 61 222 58 00, e-mail: info@ita-polska.com.pl

Firma ITA jest polskim przedsiębiorstwem, które od 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych. W swojej ofercie posiada rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających.

Rozwiązania dostarczane przez ITA umożliwiają wykonywanie pomiarów o najwyższej dokładności. Systemy pomiarowe i narzędzia skrawające, które oferuje wykorzystywane są do: zapewnienia jakości wyrobów gotowych, kontroli biernej i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenia badań materiałowych, jak również do wytwarzania przedmiotów z szerokiej gamy materiałów włącznie z trudnoobrabialnymi.

Firmie ITA zaufało już kilkaset przedsiębiorstw zarówno polskich, jak i zagranicznych reprezentujących bardzo szerokie spektrum branż. Klientami firmy są uznane firmy m.in. z przemysłu samochodowego, lotniczego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych.